Usługi minikoparką

Minikoparki to urządzenia, które zdecydowanie uplasowały się na szczycie najbardziej przydatnych sprzętów na praktycznie każdej budowie. Są niezwykle uniwersalne i funkcjonalne oraz w przeciwieństwie do wielkogabarytowych maszyn mogą dotrzeć do wielu trudno dostępnych miejsc.

Zalety i zastosowanie minikoparek Minikoparki to urządzenia, których nie może zabraknąć na żadnej budowie. Są niezwykle uniwersalne i wielofunkcyjne, dlatego też używa się ich dużo częściej, niż koparek wielkogabarytowych.

Z powodzeniem mogą zostać wyposażone w urządzenia pomocnicze, takie jak młoty hydrauliczne, ubijaki płytowe, koparki łańcuchowe, świdry czy frezy. Dzięki swoim gabarytom są bardzo łatwe w transporcie, są sprzętem wyjątkowo oszczędnym, o stosunkowo niskich kosztach serwisowania.

Minikoparka Volvo prowadzimy własne prace przy budowie instalacji wodno kanalizacyjnych oraz świadczymy usługi sama Minikoparka z operatorem , zapytaj o wycenę jeśli chcesz skorzystać z naszej Minikoparki umawiamy się od działa lub obowiazuję stalą stawka godzinowa.

Kontakt Minikoparka Kielce : 515341806